laser Gentle Yag PRO

Dlaczego warto stosować laser Gentle Yag PRO?

Zabiegi laserowe w ostatnim czasie są bardzo popularne. Coraz więcej kobiet decyduje się na skorzystanie z tego typu zabiegów. Zatem jakie zabiegi są najbardziej popularne i na czym dokładnie polegają?

Zamykanie rozszerzonych naczynek za pomocą lasera – Gentle Yag PRO

Jednym z najbardziej popularnych zabiegów, jakie przeprowadzane są bardzo często za pomocą lasera – Gentle Yag PRO to między innymi zamykanie rozszerzonych naczynek. Często bardzo wiele kobiet ma problem z rozszerzonymi naczynkami w obrębie twarzy, jak również na nogach. Często na skutek przyjmowania niektórych leków lub też z powodów zdrowotnych, a także braku witamin naczynka na nogach wyglądają bardzo nieatrakcyjnie. Z tego powodu wiele kobiet decyduje się na zakup drogich specyfików, aby szybko pozbyć się tego problemu. Jednak warto pamiętać, iż wiele środków farmaceutycznych często nie pomaga. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest zabieg laserowy.

Za pomocą lasera możemy na stałe pozbyć się nieatrakcyjnych zmian. Jednak jak to jest możliwe? Warto wiedzieć, iż światło lasera powoduje wzrost temperatury w rozszerzonym naczynku. Oznacza to, iż jego ściany stają się coraz bardziej miękkie, aż w końcu pękają. Tym samym nieatrakcyjna zmiana znika z powierzchni naszej skóry. Niestety bardzo wiele kobiet obawia się tego typu zabiegu. Jednak warto pamiętać, iż jest on w pełni bezpieczny oraz bezbolesny, ponieważ nie uszkadza naszego naskórka. Jednakże należy pamiętać, iż nie każdy może się poddać laserowemu usuwaniu naczynek. Nie powinno wykonywać się tego zabiegu u kobiet w ciąży, a także u osób, które zażywają leki fotouczulające lub mają problem ze skórą.

Laser – Gentle Yag PRO doskonałym sposobem na usunięcie owłosienia

Popularny laser – Gentle Yag PRO bardzo często wykorzystywany jest także do usuwania owłosienia. Niestety bardzo wiele kobiet, które mają ciemną karnację skóry, jak również ciemną oprawę oczu oraz ciemne włosy ma problem z nieatrakcyjnym owłosieniem na nogach. Często zdarza się, iż włoski są bardzo widoczne, grube oraz szybko odrastają. Po depilacji również pojawiają się podrażnienia. Warto pamiętać, iż można na stałe pozbyć się owłosienia z wybranych partii naszego ciała za pomocą laserowej depilacji.

Jednak warto wiedzieć, iż aby zabieg okazał się w pełni skuteczny, odrastające włoski powinny być ciemne. W przeciwnym razie światło lasera nie będzie dobrze zaabsorbowane przez melaninę, która znajduje się w cebulkach włosa. Również dzień przed zabiegiem należy wydepilować nogi. Najlepiej wykonać to jednorazową maszynką, aby włoski były krótkie, jednak widoczne.

Obecnie coraz więcej osób docenia zalety, jakie płyną z korzystania z zabiegów laserowych. Dzięki nim możemy bardzo szybko pozbyć się wielu problemów takich jak przykładowo grzybica paznokci, jak również nadmierne owłosienie czy też rozszerzone naczynka. Wspomniane lasery stosowane są także do stymulacji kolagenu w komórkach. Dzięki temu jeżeli mamy jakiś problem z naszym ciałem, za pomocą tego typu urządzeń możemy bardzo szybko się go pozbyć.